99,9% Klientów poleca PEPI (2 669 zweryfikowanych ocen)
99,9% Klientów poleca PEPI (2 669 zweryfikowanych ocen)

Śpiworki do spania z nóżkami – na jesień i zimę

Sen jest niezbędny do prawidłowego rozwoju człowieka. W przypadku noworodków, sen to czas intensywnego rozwoju oraz regeneracji. Nic dziwnego, że niemowlaki śpią nawet 15 godzin dziennie, a noworodki aż 17 godzin. Myśląc o odpoczynku dziecka trzeba brać nie tylko pod uwagę aranżację pokoju, jego odpowiednie, ale również temperaturę i w czym śpi nasz maluszek. Częstym wyborem rodziców są śpiworki z nóżkami. Jest to doskonałe rozwiązanie w przypadku dzieci ruchliwych, takich które potrafią przebiec przez noc przysłowiowy maraton.

Śpiworek z nóżkami bezpieczny i komfortowy

Wygoda, komfort i bezpieczeństwo to trzy słowa, które najlepiej opisują śpiworki do spania z nogawkami. Śpiworek dziecięcy z nogawkami, to doskonała alternatywa dla tradycyjnej kołderki. Jeżeli Twoje dziecko jest ruchliwe, odkrywa się w nocy i jest ciągle zmarznięte, może się to wiązać ze skróceniem czasu drzemki lub częstymi pobudkami w nocy. W konsekwencji Twoje dziecko jest niewyspane, a co za tym idzie często rozdrażnione. Śpiworek z nogawkami, pomoże Ci rozwiązać ten problem.

Śpiworek z nogawkami dla dzieci od Pepi pełnią role swego rodzaju przykrycia, które zapewnia dziecku bezpieczny sen. Śpiworek z nogawkami łatwo założyć, wystarczy rozpiąć tylko zamek. Jest to duże ułatwienie, szczególnie w przypadku dzieci, które nie lubią odzieży zakładanej przez głowę. Śpiworek z nogawkami nie krępuje ruchów. Dziecko może swobodnie się poruszać, bez obawy, że śpiworek się zsunie, a dziecko zmarznie.

Czym kierować się kupując śpiworek z nóżkami – najważniejsze cechy

Na rynku dostępnych jest wiele rodzajów śpiworków, a co za tym idzie materiałów z nich uszytych. Czym zatem kierować się, aby kupić najlepszy śpiworek z nóżkami? Na początek na pewno trzeba brać pod uwagę bezpieczeństwo. Materiały, które nie posiadają certyfikatu STANDARD 100 by OEKO-TEX ® powinny być na wstępie eliminowane. Najważniejszym kryterium powinien być materiał z jakiego wykonany jest śpiworek z nóżkami. Niestety mimo, że jest to produkt dedykowany dla dzieci, które z racji wieku mają delikatną skórę, na rynku nadal możemy znaleźć śpiworki uszyte ze sztucznych, nieoddychających materiałów. Bezapelacyjnie najlepszym materiałem, z którym powinna mieć skóra dziecka jest bawełna. Otulina stanowiąca wypełnienie musi być antyalergiczna. Śpiworki z nogawkami posiadają grubość 2,5 TOG. Innym, a zarazem ostatnim kryterium wyboru jest rodzaj zamykania. Śpiworki zamykane na zamek, są zdecydowanie wygodniejsze niż te zakładane przez głowę.

Śpiworek z nóżkami ceny producenta

Cena czyni cuda, szczególnie ta bezpośrednio od producenta. Jeżeli chcemy kupić śpiworek w atrakcyjnej cenie, którego jakość mile nas zaskoczyć, najlepiej udać się właśnie do niego. Producent śpiworków z nóżkami zaoferuje nam najlepszą cenę, nie odbiegając przy tym na jakości. Spójrz ile pięknych wzorów możesz znaleźć na rynku. Śpiworek z nóżkami w gąski, śpiworek z nóżkami w gwiazdki, śpiworek z nóżkami w sarenki, śpiworek z nóżkami w słoniki niebieski lub różowy, a może śpiworek z nóżkami w róże Na pewno znajdziesz coś dla swojego dziecka.