99,9% Klientów poleca PEPI (2 669 zweryfikowanych ocen)
99,9% Klientów poleca PEPI (2 669 zweryfikowanych ocen)

Pościel dziecięca, komplety pościeli dla dziecka

Komplet pościeli dla dziecka Pepi to wielość wzorów i kolorów do wyboru. Stworzysz dzięki nim przytulne miejsce do odpoczynku dla swojej pociechy, a dobranie motywu pozwoli na uzyskanie bardziej spersonalizowanego charakteru pokoiku dziecięcego.

Filtruj według materiału

Wygodna i miękka pościel dla dziecka

Pościel dziecięca to nieodłączny element wyprawki Maluszka oraz dziecięcego łóżeczka. Jej odpowiedni dobór jest bardzo ważny, bo sen u najmłodszych odpowiada za ich samopoczucie w ciągu dnia oraz prawidłowy rozwój i regenerację organizmu. Pościel dziecięca Pepi to certyfikowane materiały oraz ręczne szycie z zachowaniem najwyższych standardów. Pościel dla dziecka Pepi została wykonana z bawełny, która zapewnia komfort termiczny oraz idealną miękkość. Tkanina jest hipoalergiczna, pozwala skórze oddychać i zapobiega przegrzaniu. Zamki błyskawiczne są sprytnie ukryte, co gwarantuje bezpieczeństwo dziecka. W naszej ofercie znajduje się także pościel z wypełnieniem bez zamka.

Komplet pościeli PEPI dla dziecka

Wybierz komplet pościeli dla dziecka Pepi, która zachowuje miękkość i strukturę nawet po wielokrotnym praniu i długim czasie użytkowania. Nasza pościel dla dziecka jest bezpieczna w kontakcie nawet z wysokowrażliwą skórą Malucha.