99,9% Klientów poleca PEPI (2 669 zweryfikowanych ocen)
99,9% Klientów poleca PEPI (2 669 zweryfikowanych ocen)

Pieluchy

Pieluchy wielorazowe, takie jak pieluchy tetrowe lub pieluchy flanelowe, to ekologiczna i ekonomiczna alternatywa dla jednorazowych pieluch dla dzieci. Wykonane są z miękkich, naturalnych materiałów, które pozwalają delikatnej skórze dziecka oddychać – bez odparzeń i podrażnień. Ich ogromnym atutem jest możliwość wielokrotnego korzystania, co oszczędza pieniądze oraz nie ma negatywnego wpływu na środowisko przez ograniczanie produkcji odpadów.

Filtruj według materiału

Tradycyjne pieluchy tetrowe

Pieluchy tetrowe są wykonane z miękkiego materiału tetrowego. Tkanina ta jest przyjazna dla skóry dziecka, jest cienka i lekka, co sprawia, że pieluszki są bardzo wygodne. Ich grubość można dodatkowo regulować poprzez złożenie ich w odpowiedni sposób. To rodzaj pieluch wielorazowych, co oznacza, że można używać ich wielokrotnie po wypraniu. Pieluchy tetrowe można stosować na wiele różnych sposobów – mogą być używane jako zwykłe pieluchy składane na kształt trójkąta, świetnie sprawdzają się jako prześcieradło lub moskitiera do wózka dziecięcego, a także jako otulacz w upalne dni lub ściereczka do wycierania buzi podczas karmienia. Materiał tetrowy szybko schnie, co jest praktyczne, zwłaszcza jeśli pieluchy są często prane i używane przez cały dzień. Pieluchy z tetry są często wybierane przez rodziców, którzy cenią tradycyjne rozwiązania i chcą korzystać z ekologicznych i ekonomicznych opcji pielęgnacyjnych.

Pieluchy flanelowe PEPI

Pieluchy flanelowe wykonane są w 100% z bawełny. Są wyjątkowo miękkie i bardzo dobrze chłoną wilgoć, dlatego świetnie nadają się do samodzielnego stosowania lub jako wkład do pieluszek kieszonkowych. Flanela jest uniwersalnym materiałem, który świetnie sprawdzi się także w roli wyściółki do wanienki dziecięcej, na plaży lub spacerze. Za pomocą pieluszki flanelowej można ochronić dziecko przed słońcem w ciepłe dni, a także wytrzeć je, kiedy jest taka potrzeba.

Pieluszki PEPI – tylko bezpieczne materiały

W PEPI wiemy, jak ważne jest bezpieczeństwo i zdrowie dzieci. Dlatego nasze produkty szyjemy ręcznie z zachowaniem najwyższych standardów. Nasze tkaniny są certyfikowane przez STANDARD 100 by OEKO-TEX ®, co potwierdza ich bezpieczne używanie przez najmłodszych. Pieluszki są bardzo trwałe, można korzystać z nich przez długi czas. Dla zachowania większej higieny i ochrony przed bakteriami zalecamy prasowanie pieluszek po każdym wypraniu.