99,9% Klientów poleca PEPI (2 669 zweryfikowanych ocen)
99,9% Klientów poleca PEPI (2 669 zweryfikowanych ocen)

Zestawy kocyk z poduszką, zestaw przedszkolaka

Nasze komplety pościeli to świetne rozwiązanie dla starszego dziecka, które właśnie rozpoczyna swoją przedszkolną przygodę. Zestawy zawierają kocyk lub kołderkę z poduszką, które dziecko może ze sobą zabrać także na wyjazd wakacyjny lub wycieczkę. W ofercie mamy worek na pościel oraz otulacz muślinowy z poduszką miś, zestawy poduszka 25×35 i kocyk 55×75, zestawy poduszka 30×40 i kocyk 75×100, zestawy przedszkolaka, na które składają się poduszka z wypełnieniem 40×50 i kołderka z wypełnieniem 100×135. Dbamy o to, aby dziecko czuło się komfortowo i bezpiecznie podczas snu, co przekłada się na efektywniejszą regenerację oraz więcej energii do poznawania świata.

Filtruj według materiału

Tylko sprawdzone i bezpieczne materiały – zestaw przedszkolaka, zestawy kocyk z poduszką, otulacz muślinowy z poduszką miś

Wszystkie nasze produkty spełniają surowe wymagania, jakie stawiane są produktom przeznaczonym dla dzieci. Szyjemy w Polsce w 100% ręcznie z zachowaniem wysokiej jakości wykonania oraz estetyki. Wykorzystane materiały posiadają specjalny certyfikat STANDARD 100 by OEKO-TEX ®, który zapewnia Maluchowi bezpieczeństwo i jest odpowiedni do kontaktu z wrażliwą i delikatną skórą.