99,9% Klientów poleca PEPI (2 669 zweryfikowanych ocen)
99,9% Klientów poleca PEPI (2 669 zweryfikowanych ocen)

Muślinowy śpiworek do spania
Muślinowy śpiworek do spania to wygodna propozycja – nawet dla bardzo ruchliwego malucha. Nie krępuje ruchów, chroni przed zimnem i przegrzaniem. Świetny do użytku w domu, na spacerze czy wakacyjnym wyjeździe. Zapewnia dziecku komfort bez krępowania ruchów. Dodatkowym atutem jest to, że może zastąpić tradycyjne kocyki i kołderki.

Filtruj według materiału

Śpiworek muślinowy do spania – zalety

Muślinowy śpiworek do spania zapobiega przegrzaniu i zmarznięciu dziecka, a także chroni przed niekontrolowanym odkrywaniem się podczas snu czy drzemki. Śpiworki zamykane są na zamek, co jest dużym ułatwieniem przy jego zdejmowaniu i zakładaniu. Górne zatrzaski stanowią dodatkowe zabezpieczenie przed rozpięciem się śpiworka.

Muślinowe śpiworki do spania PEPI – różne wzory i kolory

Muślin to antybakteryjna i przewiewna tkanina bawełniana, która nie uczula i stwarza dziecku higieniczne warunki snu. Nasze muślinowe śpiworki do spania to wygoda i bezpieczeństwo podczas drzemki w wózku lub łóżeczku. Dostępne są w wielu kolorach i mogą zostać dobrane tak, aby pasowały do innych elementów i akcesoriów. Regularne pranie pozwala łatwo utrzymać śpiworek w czystości.