99,9% Klientów poleca PEPI (2 669 zweryfikowanych ocen)
99,9% Klientów poleca PEPI (2 669 zweryfikowanych ocen)

Kokon niemowlęcy

Kokon niemowlęcy jest idealnym rozwiązaniem dla rodziców dbających o bezpieczeństwo swoich pociech. Tworzy wygodną, miękką i bezpieczną przestrzeń dla dziecka, które może w nim leżeć lub spać. Brzegi kokona niemowlęcego uniemożliwiają niekontrolowane przemieszczanie się dziecka, jednocześnie zapewniając pełen komfort oraz przytulne warunki do odpoczynku. Rodzice mogą ułożyć w nim Malca na czas drzemki bez obaw o jego spadnięcie z łóżka. Kokony dla noworodka to świetna alternatywa dla zabezpieczania miejsca leżenia dziecka poduszkami lub kocykami.

Filtruj według materiału

Kokony dla noworodka – poczucie bezpieczeństwa

Kokony niemowlęce stanowią idealną przestrzeń dla Twojego dziecka, oferując mu poczucie bezpieczeństwa i komfortu. Przypominają mu warunki panujące w łonie matki, co jest szczególnie ważne w pierwszych tygodniach i miesiącach życia. Obserwuje się, że dzieci spędzające czas w kokonach śpią głębiej i są mniej niespokojne, co korzystnie wpływa również na jakość snu rodziców. Dodatkowo, kokony dla noworodka mogą służyć także jako wsparcie podczas karmienia, przewijania lub zabawy. Są zaprojektowane tak, aby wspierać prawidłową postawę dziecka, pomagając w utrzymaniu naturalnej pozycji “żabki”.

Kokon niemowlęcy możesz zabrać ze sobą

Wybieracie się w podróż? Kokon niemowlęcy to doskonała opcja do zabrania ze sobą na wakacyjny lub weekendowy wyjazd! Jest bardzo lekki, poręczny i łatwo go przenieść, co oznacza, że możesz zadbać o poczucie bezpieczeństwa oraz przypomnieć Maluchowi zapach domu gdziekolwiek się udasz. Przebywanie w kokonie dla niemowlaka stymuluje w nim poczucie zaopiekowania, co jest korzystne dla jego rozwoju emocjonalnego.

Kokony dla noworodka szyte w Polsce

Kokon niemowlęcy PEPI cechuje się niezwykłą starannością wykonania i dbałością o każdy szczegół. Nasze produkty szyjemy w całości w Polsce, używając bezpiecznych materiałów, które posiadają certyfikat STANDARD 100 by OEKO-TEX ®. Pozwala to na kontakt tkanin nawet z delikatną i wrażliwą skórą dziecka. Kokon dla niemowlaka PEPI wykonany jest z 100% naturalnej bawełny, a jego wypełnienie to antyalergiczna otulina. Występuje również w połączeniu z welwetem. Nie posiada żadnych ostrych lub twardych elementów, które mogłyby podrażnić skórę Malucha. Jest łatwy w utrzymaniu czystości – można prać go w pralce przy użyciu delikatnych środków piorących. Należy suszyć kokon w pozycji leżącej.

Unikalne wzornictwo kokonów niemowlęcych

Kokon niemowlęcy PEPI występuje w wielu wzorach i kolorach, dzięki czemu każdy rodzic dopasuje produkt to reszty wyprawki dziecka lub estetyki pokoju dziecięcego. Unikalny design czyni kokon świetnym pomysłem na prezent. W naszej ofercie znajdziesz także materac do kokonu dla niemowlaka.