99,9% Klientów poleca PEPI (2 669 zweryfikowanych ocen)
99,9% Klientów poleca PEPI (2 669 zweryfikowanych ocen)

Prześcieradło z gumką 60×120 cm

Prześcieradło z gumką 60×120 centymetrów to uniwersalne prześcieradło do łóżeczka dziecięcego. Zapewnia wysoki komfort oraz higienę snu Twojego malucha. Wykonane zostało z miękkiej bawełny, bez dodatku sztucznych materiałów. Posiada certyfikaty, które potwierdzają bezpieczne użycie prześcieradła nawet przy bardzo wrażliwej skórze dziecka. Nie powoduje otarć i podrażnień, jest hipoalergiczne.

Filtruj według materiału

Prześcieradło z gumką 60×120 cm – zalety

Wszyta gumka sprawia, że prześcieradło nie przesuwa się i nie ściąga z materaca. Prześcieradło z gumką 60×120 centymetrów można dobrać do koloru pościeli. Nie rozciąga się po praniu i jest miłe w dotyku nawet po długim czasie użytkowania.

Prześcieradło z gumką 60×120 PEPI – zdrowy sen dziecka

Prześcieradło z gumką 60×120 to najwyższa jakość wykonania i najlepszej klasy materiały, w trosce o zdrowy sen dziecka. Dobrze dobrane i staranne wykonane prześcieradło to wygoda i mniej wybudzeń podczas snu. Dostępne są w wielu kolorach i wzorach, więc nie ma mowy o nudzie. Wzory są delikatne oraz bardzo modne i estetyczne, cieszą się także dużym zainteresowaniem wśród najmłodszych.