99,9% Klientów poleca PEPI (2 669 zweryfikowanych ocen)
99,9% Klientów poleca PEPI (2 669 zweryfikowanych ocen)

Zwrot zakupionego produktu

Jako Konsument (towar nabywasz w celu niezwiązanym z działalnością gospodarczą lub zawodową) masz prawo do odstąpienia od Umowy bez podania jakiejkolwiek przyczyny.

Termin do odstąpienia od Umowy upływa w ciągu 14 dni od dnia, w którym:
• Odebrano zamówienie (wejście w posiadanie jako osoba trzecia inna niż przewoźnik)
• Otrzymano ostatnią część zamówienia, przy zamówieniu realizowanego w częściach.

Powiadom o swojej decyzji odstąpienia od umowy, składając  oświadczenie  np. poprzez wiadomość e-mail przesłaną na adres: sklep@pepi.com.pl

Masz 14 dni na zwrot produktów od dnia, w którym odstąpiłeś od umowy. Zwracany towar wyślij na adres :
Domy AM7 Sp. z o.o.
ul. Rusałka 11
20-105 Lublin

Do towaru prosimy załączyć formularz odstąpienia ułatwiający szybszą identyfikację paczki w magazynie. Formularz odstąpienia od umowy.

Szczegółowe informacje na temat odstąpienia od umowy znajdziesz w naszym  Regulaminie sprzedaży.

Zwrot środków

Zwrotu płatności dokonamy w ciągu 14 dni przy użyciu tych samych sposobów płatności, jakie zostały przez Ciebie użyte przy transakcji chyba że, wyraźnie zgodzisz się na inne rozwiązanie. Jeżeli zamówienie zostało przez Ciebie opłacone przy odbiorze, prosimy o podanie numeru rachunku bądź danych do przekazu pocztowego, na które będziemy mogli zwrócić pieniądze.

Zwrot opłaty za przesyłkę dotyczy sytuacji, gdy tylko zwracane jest zamówienie w całości. Koszt zwrotu zamówienia do sklepu ponosi kupujący.

Możemy wstrzymać się z wykonaniem zwrotu do momentu otrzymania produktu lub czasu dostarczenia nam dowodu jego odesłania w zależności, które zdarzenie nastąpi wcześniej.

Klient ponosi odpowiedzialność za zmniejszenie wartości rzeczy wynikające z korzystania z niej w sposób inny iż było konieczne do stwierdzenia charakteru, cech i funkcjonowania rzeczy.

Uwaga
W przypadku produktów zakupionych w promocji prosimy o zapoznanie się z regulaminem promocji.
Produkty stworzone na indywidualne zamówienie nie podlegają wymianie, ani zwrotom.

Reklamacje

Dokładamy starań, aby wszystkie produkty wysyłane do Państwa nie posiadały żadnych wad. Jeżeli jednak zakupiony towar nie spełnia Państwa oczekiwań, bez problemu można go zareklamować. W tym celu prosimy o kontakt z nami pod adresem: sklep@pepi.com.pl

Formularz reklamacji

Reklamowany towar należy wysłać na adres:
Domy AM7 Sp. z o.o.,
ul. Rusałka 11,
20-105 Lublin.

Reklamacja zostanie rozpatrzona w ciągu 14 dni. Poinformujemy Państwa mailem lub telefonicznie o sposobie jej rozwiązania.

W przypadku uznania reklamacji możemy:
• wymienić zakupiony produkt na wolny od wad
• usunąć wadę
• obniżyć cenę
• lub zwrócić wartość produktu na wskazane konto – w przypadku wady istotnej.

Powyższe postanowienia mają zastosowanie do konsumentów. Więcej informacji na temat reklamacji znajdziesz w naszym Regulaminie sprzedaży.

Formularz reklamacyjny