99,9% Klientów poleca PEPI (2 669 zweryfikowanych ocen)
99,9% Klientów poleca PEPI (2 669 zweryfikowanych ocen)

Wyprawka dla noworodka zestaw 5w1 PEPI

Elegancki i modny komplet, który spełni potrzeby Maluchów i oczekiwania ich rodziców! Nasza wyprawka dla noworodka zestaw 5w1 zawiera starannie dobrane produkty, które przydadzą się szczególnie w pierwszych miesiącach życia dziecka. W zestawie znajduje się kokon standard dla niemowlęcia, dwustronna poduszka motylek, płaska poduszka, miękki kocyk oraz wygodny materacyk.

Filtruj według materiału

Wyprawka dla noworodka zestaw 5w1 – akcesoria dobierane z troską

Wybór i zakup pierwszych akcesoriów dla dziecka jest dla przyszłych rodziców momentem pełnym emocji, ale może również budzić pewien niepokój. Artykuły dla Maluchów powinny być nie tylko piękne i funkcjonalne, ale też wykonane z materiałów najwyższej jakości, gwarantujących bezpieczeństwo użytkowania. W asortymencie PEPI znajdziesz kompleksowe rozwiązanie w postaci wyprawki dla noworodka zestawu 5w1, dostępnego w wielu wzorach i kolorach do wyboru.

Elementy wyprawki dla noworodka zestawu 5w1 PEPI

W komplecie znajduje się kokon niemowlęcy standard, który tworzy ciepłe i bezpieczne miejsce do odpoczynku dla dziecka – zarówno w łóżku rodziców, jak i łóżeczku dziecięcym. Poduszka motylek jest zaprojektowana tak, by chronić główkę niemowlaka przed niekontrolowanym przechylaniem się na boki, wspierając przy tym wrażliwy kręgosłup szyjny. Płaska poduszka, dzięki przepuszczającym powietrze materiałom, zapewnia dziecku wygodę podczas krótkich drzemek. Dodatkowo, w zestawie znajdują się kocyk i materacyk, które utrzymują optymalną temperaturę ciała Malucha, co jest istotne dla zdrowego i spokojnego snu.

Wyprawka dla noworodka zestaw 5w1 – bezpieczeństwo dzieci to nasz priorytet

Nasze produkty dla dzieci są tworzone z dużą dbałością i zaangażowaniem, by zapewnić im wszystko, czego potrzebują na początku swojego życia. Całość zestawu dla niemowląt PEPI została uszyta w Polsce z wykorzystaniem materiałów wysokiej jakości, przyjaznych delikatnej skórze najmłodszych. Tkaniny posiadają specjalny certyfikat STANDARD 100 by OEKO-TEX®, świadczący o ich bezpieczeństwie.