99,9% Klientów poleca PEPI (2 669 zweryfikowanych ocen)
99,9% Klientów poleca PEPI (2 669 zweryfikowanych ocen)

Poduszka sowa

Piękna poduszka w kształcie sowy może stać się ulubioną poduszką Twojego dziecka. Sympatyczna sówka wykonana jest z miękkiego welwetu, a wypełniona jest antyalergicznym wkładem – włókniną silikonową. Mogą z niej korzystać zarówno Maluszki podatne na alergie, ale także te z wrażliwą, delikatną skórą. Świetnie sprawdzi się jako towarzysz popołudniowych drzemek oraz zabaw. Może także pełnić rolę dodatkowego ochraniacza w łóżeczku dziecięcym. Przede wszystkim, poduszka sowa będzie rozkosznym dodatkiem w każdym pokoiku dziecka! Występuje w dwóch wersjach kolorystycznych – light oraz dark grey.

Poduszki sowy – towarzyszki dziecięcych snów

Komfort podczas snu przekłada się na jego jakość oraz samopoczucie Malucha w ciągu dnia. Warto zadbać o wyciszenie i wygodę pociechy za pomocą odpowiednich akcesoriów. Nasze poduszki sowy mogą pełnić kilka funkcji – służyć jako miękka poduszka oraz przytulanka. Spanie z przytulanką pozwala dziecku poczuć się bezpiecznie i spokojnie zasnąć. Skrzydełka sówki Maluch może trzymać w rączce podczas drzemki lub nocnego odpoczynku.

Poduszka sowa – certyfikowane i trwałe materiały

Poduszki sowy wykonane są z materiałów doskonałej jakości, które posiadają certyfikat STANDARD 100 by OEKO-TEX®. To potwierdzenie ich bezpieczeństwa oraz spełnienia restrykcyjnych wymogów, jakie muszą towarzyszyć tworzeniu artykułów dla dzieci. W PEPI wiemy, że najmłodsi to najbardziej wymagający Klienci, a spełnienie ich oczekiwań to nie lada wyzwanie. Nasze produkty tworzymy z niezwykłą dbałością o każdy, nawet najmniejszy element. Szyjemy je ręcznie w Polsce z najlepszych materiałów. To pozwala nam utrzymać wyjątkową estetykę oraz trwałość wyrobów.

Podaruj swojemu dziecko komfort oraz wyjątkowe, szyte ręcznie produkty, w których tworzenie wkładamy całą naszą pasję oraz miłość do Maluchów!