99,9% Klientów poleca PEPI (2 669 zweryfikowanych ocen)
99,9% Klientów poleca PEPI (2 669 zweryfikowanych ocen)

Poduszka chmurka

Poduszki w kształcie chmurki PEPI są nie tylko wygodne i miękkie, ale także piękne! Mogą pełnić rolę standardowej poduszki do odpoczynku dla najmłodszych, ale stanowią też akcent dekoracyjny pokoiku dziecięcego. Występują w wielu wzorach i kolorach, dzięki czemu można bez trudu dopasować je do reszty wystroju, koloru pościeli czy indywidualnych upodobań. Poduszka chmurka wykonana jest z miłego w dotyku, mięciutkiego welwetu. Jej wypełnienie to hipoalergiczna włóknina silikonowa, która nie uczula – w przeciwieństwie do wypełnień z naturalnego pierza oraz jest oddychającym, sprężystym materiałem.

Poduszki chmurki dla dzieci

Poduszka chmurka to niezastąpiona towarzyszka dziecięcego odpoczynku oraz zabaw. Może być wyjątkową przytulanką, dzięki której Maluch spokojnie i szybko zaśnie oraz kompanem podróży samochodem. Jej kompaktowy, uniwersalny rozmiar pozwala na zabranie jej na wakacyjny lub weekendowy wyjazd. Doskonale sprawdzi się także jako dodatkowa ochrona w łóżeczku dziecięcym, która izoluje Malucha od twardych szczebelków.

Wyjątkowa poduszka PEPI w kształcie chmurki

Nasze poduszki chmurki dla dzieci wykonujemy z zachowaniem najwyższych standardów. Wszystkie produkty tworzymy od podstaw – szyjemy ręcznie w Polsce przy użyciu wysokiej klasy materiałów. Wykorzystane przez nas tkaniny i wypełnienia posiadają certyfikat STANDARD 100 by OEKO-TEX®, który potwierdza ich wysoką jakość oraz bezpieczeństwo przy kontakcie z najmłodszymi.

W PEPI doskonale rozumiemy, że najmłodsi Klienci są niezwykle wymagający, a spełnienie ich potrzeb stanowi ogromne wyzwanie. Dlatego nasze produkty tworzymy z niezwykłą starannością, zwracając uwagę na najdrobniejsze detale. To pozwala nam utrzymać wyjątkową estetykę i trwałość naszych wyrobów, które są unikatowe. Wybierz PEPI i podaruj swojemu Maleństwu komfort i bezpieczeństwo!