99,9% Klientów poleca PEPI (2 669 zweryfikowanych ocen)
99,9% Klientów poleca PEPI (2 669 zweryfikowanych ocen)

Poduszki dla dzieci PEPI

Poduszki dla dzieci PEPI zostały stworzone po to, by zapewnić najwyższy komfort i bezpieczeństwo dzieciom. Są bardzo ważnym elementem wyprawki dziecięcej, które najmłodsi mogą wykorzystać do odpoczynku lub podczas zabawy. Poduszki dla dzieci pełnią ważną rolę w zapewnianiu wygody i bezpieczeństwa maluchom, zarówno podczas snu, jak i w trakcie różnych aktywności.

Filtruj według materiału

Poduszki dla dzieci dostosowane do wieku i potrzeb

Dla niemowląt i małych dzieci zaleca się stosowanie specjalnych poduszek do spania, które są dostosowane do ich potrzeb. Te poduszki mają zazwyczaj odpowiednią twardość i grubość, aby wspierać delikatną główkę dziecka, zapobiegać odgnieceniom i deformacjom. Warto zwrócić uwagę na materiał, z którego wykonana jest poduszka oraz rodzaj wypełnienia. Wybór oddychających, naturalnych i hipoalergicznych materiałów jest optymalny dla Maluchów.

Poduszki dla dzieci w kształcie motyla

Poduszka motyl dla niemowląt to specjalnie zaprojektowany produkt, który ma na celu zapewnić wygodę i wsparcie dla malucha w okresie noworodkowym. Wykonana jest z miękkiego przyjaznego dzieciom materiału. Poduszki dla dzieci motyl są specjalnie wyprofilowane w kształcie litery U, aby zapewnić odpowiednie podparcie dla głowy, szyi i pleców niemowlęcia. Dzięki temu może pomóc w zapobieganiu odkształceniom czaszki oraz poprawiać komfort snu dziecka.

Poduszki dla dzieci i dla mam PEPI

W naszej ofercie znajdziesz także niezwykle praktyczne poduszki dla dzieci w specjalnym kształcie rogala, które ułatwiają mamom karmienia pociech – zarówno piersią, jak i butelką. Rogal owija się wokół talii mamy, pomaga utrzymać dziecko w wygodnej pozycji podczas karmienia, co może być korzystne zarówno dla mamy, jak i dziecka.

Szyjemy także piękne poduszki dla dzieci w kształcie misia, które są szczególnie lubiane przez starsze dzieci. Poduszka miś jest wygodna i płaska, więc nadaje się także dla niemowląt. Urocze uszka mogą być trzymane przez małe rączki podczas snu lub drzemki. Doskonale sprawdzają się także jako poduszki dekoracyjne dla dzieci, które urozmaicą wystrój pokoju dziecięcego. Posiadamy poduszki misie w trzech wersjach – bawełniane, muślinowe oraz bawełniano-welwetowe.

Poduszki dekoracyjne dla dzieci

Poduszki dekoracyjne dla dzieci mogą stanowić akcent ozdobny pokoiku dziecięcego. Dzieci chętnie używają ich do zabawy oraz podczas drzemek w ciągu dnia. Wszystkie nasze produkty szyjemy ręcznie w Polsce, z materiałów posiadających certyfikat STANDARD 100 by OEKO-TEX ®, co pozwala na bezpieczne użytkowanie ich przez najmłodszych. Oddychające i hipoalergiczne materiały sprawiają, że nawet Maluchy ze skłonnością do alergii mogą z nich korzystać.