99,9% Klientów poleca PEPI (2 669 zweryfikowanych ocen)
99,9% Klientów poleca PEPI (2 669 zweryfikowanych ocen)

Ochraniacze modułowe do łóżeczka

Ochraniacze modułowe do łóżeczka to ważny element wyprawki dla malucha. Zapewniają mu wygodę podczas snu i zabawy. Chronią przed uderzeniem, które może mieć poważne konsekwencje oraz oddzielają przestrzeń, co zapewnia maleństwu spokój i poczucie bezpieczeństwa. Wyposażone są w troczki, dzięki którym można przymocować je do szczebelków łóżeczka, a ich montaż oraz zdejmowanie jest bardzo prosty.

Filtruj według materiału

Ochraniacz modułowy do łóżeczka PEPI – materiał

Ochraniacze modułowe do łóżeczka wykonane są z miękkich i trwałych materiałów. Są szczególnie polecane w momencie, kiedy dziecko zaczyna być bardziej aktywne i podejmuje próby samodzielnego siadania i wstawania. Twarde ramy i szczebelki łóżeczka stanowią wtedy duże zagrożenie.

Ochraniacze modułowe do łóżeczka – warianty

Ochraniacze modułowe do łóżeczka dostępne są w wielu wzorach i kolorach – w naszym sklepie znajdziesz ochraniacze jednolite, delikatnie lub bogato zdobione. Możesz więc możesz dopasować je do wystroju pokoiku dziecięcego lub pościeli. Są łatwe w utrzymaniu czystości – ważne jest ich regularne pranie, które zapobiega rozmnażaniu bakterii.