99,9% Klientów poleca PEPI (2 669 zweryfikowanych ocen)
99,9% Klientów poleca PEPI (2 669 zweryfikowanych ocen)

Zestawy kąpielowe dla dzieci

W skład naszych zestawów kąpielowych wchodzą trzy elementy: ręcznik kąpielowy z kapturem i 2 małe ręczniki. Komplet jest świetnym rozwiązaniem do całorocznego użytkowania – nie tylko w domu. Możemy go zabrać także na wakacje, plażę, basen czy wycieczkę.

Filtruj według materiału

Piękne i uniwersalne zestawy kąpielowe

Duży ręcznik kąpielowy z kapturkiem jest bardzo chłonny, a jego struktura przypomina wafel. Szybko wchłania wodę, nie podrażniając delikatnej skóry dziecka podczas wycierania. Kaptur chroni główkę Malucha przed chłodem, zapewniając komfort termiczny. Dwa małe i funkcjonalne ręczniki mogą służyć do wytarcia twarzy czy rączek i równie szybko wchłaniają wodę.

Zestawy kąpielowe – ręcznik kąpielowy z kapturem i 2 małe ręczniki PEPI

Zestawy kąpielowe PEPI szyte są w Polsce – ręcznie przy wykorzystaniu materiałów certyfikowanych STANDARD 100 by OEKO-TEX ® i w pełni bezpiecznych do użytkowania przez najmłodszych. Komplet jest uniwersalny, a ręcznik kąpielowy z kapturem można wykorzystać także jako szlafrok, matę do zabawy lub otulacz. Zapewnia lepsze wchłanianie niż tradycyjne ręczniki, wysychając tym samym szybciej. Dwa małe ręczniki świetnie sprawdzą się na spacerach i do używania w domu, są idealnym uzupełnieniem zestawu.