99,9% Klientów poleca PEPI (2 669 zweryfikowanych ocen)
99,9% Klientów poleca PEPI (2 669 zweryfikowanych ocen)

Mata edukacyjna dla niemowląt

Mata edukacyjna dla niemowląt to nieodłączny towarzysz dziecięcych zabaw. Wykonana z miękkiego, delikatnego materiału mata chroni dziecko przed kontaktem z zimną i twardą podłogą. Może być wykorzystywana także w czasie drzemki. Mata edukacyjna dla niemowląt to miejsce do wspólnych zabaw i poznawania świata.

Filtruj według materiału

Mata edukacyjna dla niemowląt

Chroni malucha przed urazami i może być używana, kiedy dziecko staje się bardziej ruchliwe i zaczyna się samodzielnie obracać. Mata edukacyjna dla niemowląt sprawdzi się już od narodzin, a starsze dzieci mogą bawić się na niej w pozycji siedzącej. Ciekawa kolorystyka zachęca maluszka do spędzania czasu na macie i uprzyjemnia czas zabawy i odpoczynku. Dobrze dobrana mata może być używana nawet do 2. roku życia dziecka.

Mata edukacyjna dla niemowląt – bawełna i velvet

Patchworkowa mata edukacyjna dla niemowląt jest wykonana z bawełnianych oraz velvetowych materiałów – odpowiednich dla delikatnej skóry dziecka. Stanowi dekorację pokoju dziecięcego i miejsce do nauki poprzez zabawę. Mata jest łatwa do wyczyszczenia i można prać ją w pralce – odwirowując w maksymalnie 800 obrotach na minutę oraz suszyć na płasko, nie używając suszarki bębnowej. To świetny pomysł na trafiony prezent.