99,9% Klientów poleca PEPI (2 669 zweryfikowanych ocen)
99,9% Klientów poleca PEPI (2 669 zweryfikowanych ocen)

Otulacz niemowlęcy muślinowy

Otulacz niemowlęcy z bawełnianego muślinu o luźnym splocie sprawdzi się w domu, w podróży czy na spacerze. Daje maluchowi poczucie bezpieczeństwa oraz zapewnia spokojny sen. Stanowi ochronę przed promieniami słonecznymi, zimnem i wiatrem już od pierwszych dni życia.

Filtruj według materiału

Otulacz niemowlęcy muślinowy – zastosowanie

Może być wykorzystany na wiele sposobów: jako dyskretna zasłona podczas karmienia piersią, jako delikatny ręcznik czy miękkie prześcieradło. Otulacz niemowlęcy chroni noworodka przed przemieszczaniem się i niekontrolowanym obracaniem. Jest polecany w sytuacji, kiedy dziecko cierpi na kolki, jest niespokojne, rozdrażnione lub często wybudza się ze snu. Otulacz niemowlęcy imituje warunki, jakich noworodek doświadcza podczas ciąży, dlatego działa uspokajająco i wycisza malucha.

Otulacze niemowlęce muślinowe PEPI

W naszym sklepie znajdziesz otulacze niemowlęce z najlepszych, certyfikowanych materiałów, które dają dziecku komfort i wygodę. Muślin bawełniany to materiał, który pochłania zapachy, jest przewiewny, oraz łatwy w utrzymaniu w czystości. Można prać go w pralce, cechuje się trwałością i odpornością na odkształcanie.