99,9% Klientów poleca PEPI (2 669 zweryfikowanych ocen)
99,9% Klientów poleca PEPI (2 669 zweryfikowanych ocen)

Idealny kocyk do fotelika dla Twojego dziecka

Kocyk do fotelika samochodowego to przydatny i funkcjonalny dodatek, który może zapewnić dziecku wygodę i komfort termiczny podczas podróży samochodem. Zamiast ubierania Malucha w cieplejsze ubranka, które krępują jego ruchy, lepiej jest przykryć pociechę mięciutkim kocykiem. Kocyk do fotelika można także wykorzystać na spacerze wózkiem w chłodniejsze dni lub jako okrycie do nosidełka.

Filtruj według materiału

Kocyk do fotelika samochodowego PEPI

Nasze kocyki do fotelika samochodowego są wykonane z miękkich materiałów, które nie drażnią delikatnej skóry dziecka, dzięki temu drzemka podczas jazdy samochodem pozostaje niezakłócona. Kocyk do fotelika jest lepszym rozwiązaniem niż ubieranie dziecka w kilka warstw ubrań, bo w razie konieczności można bez trudu odkryć lub otulić Malucha – bez potrzeby wyjmowania go z fotelika i rozpinania pasów bezpieczeństwa. Kocyki do fotelików samochodowych są projektowane tak, aby pasowały do standardowych rozmiarów fotelików.

Kocyk do fotelika PEPI – bezpieczeństwo Malucha w podróży

Ważne jest, aby zawsze dbać o bezpieczeństwo Malca podczas podróży samochodem. Należy zwracać szczególną uwagę na to, czy dziecko jest odpowiednio zapięte w foteliku samochodowym. Kocyki posiadają otwory na trzy i pięciopunktowe pasy bezpieczeństwa.

W naszej ofercie znajdziesz dwa rodzaje kocyka do fotelika samochodowego – z polarem i bez. Daje to możliwość wyboru opcji na cieplejsze i chłodniejsze pory roku. Miękki i delikatny polar otula Maluszka bez podrażnień i ryzyka przemarznięcia.

Kocyk do fotelika z certyfikowanych materiałów

W PEPI zdajemy sobie sprawę, jak istotne jest bezpieczeństwo i zdrowie dzieci, dlatego nasze produkty są tworzone ręcznie w Polsce z zachowaniem największej staranności. Nasze materiały są certyfikowane przez STANDARD 100 by OEKO-TEX®, co potwierdza, że są one bezpieczne dla najmłodszych użytkowników. Nasze kocyki charakteryzują się wyjątkową trwałością, dzięki czemu można z nich korzystać przez długi czas. Możesz wybierać spośród wzorów, które pasują do innych produktów dostępnych w naszym sklepie.