99,9% Klientów poleca PEPI (2 669 zweryfikowanych ocen)
99,9% Klientów poleca PEPI (2 669 zweryfikowanych ocen)

Zestaw przedszkolaka

Pierwsze dni dziecka w przedszkolu są bardzo emocjonujące zarówno dla Malucha, jak i dla rodziców. To naturalne, że chcesz, aby Twoje dziecko czuło się dobrze i bezpiecznie. Zestaw przedszkolaka zapewnia najmłodszym komfort podczas odpoczynku w ciągu dnia pełnego zabaw. Komplet składa się z kołderki z wypełnieniem, poduszki z wypełnieniem oraz wygodnego worka, który ułatwia przenoszenie.

Filtruj według materiału

Zestaw przedszkolaka – wygodny materiał

Miękka, bawełniana pościel została wypełniona hipoalergiczną włókniną silikonową, która zapewnia odpowiedni poziom ciepła, chroni przed poceniem i może być używana przez alergików. Wykonane przeszycie na kołderce uniemożliwia migrację wypełnienia, co podnosi komfort korzystania. Pościel nie posiada zamka błyskawicznego, który mógłby uszkodzić wrażliwą skórę dziecka.

Zestaw przedszkolaka – nie tylko do przedszkola

Wygodny pokrowiec bawełniany sprawia, że komplet można łatwo i sterylnie transportować, a dziecko może zabrać zestaw także na wycieczkę lub wakacyjny wyjazd. Użycie bezpiecznych i antyalergicznych materiałów, które posiadają specjalny certyfikat podnosi wygodę użytkowania. Zestawy wykonane zostały w wielu wzorach, aby każdy mały odkrywca znalazł coś dla siebie.