99,9% Klientów poleca PEPI (2 669 zweryfikowanych ocen)
99,9% Klientów poleca PEPI (2 669 zweryfikowanych ocen)

Torba do wózka dziecięcego

Torba do wózka dziecięcego to wodoodporna torba, którą można zabrać nie tylko na spacer. Sprawdzi się w podróży autem i na rodzinnych wyjazdach. Posiada cztery przegródki wewnętrzne, w tym dwie zapinane na zamek, co pozwala na łatwiejsze znalezienie potrzebnych rzeczy oraz utrzymanie porządku. Torby do wózka dziecięcego są pojemne i uniwersalne, sprawdzą się w wielu codziennych sytuacjach.

Torba do wózka dziecięcego – struktura torby

Na zewnątrz znajdują się dwie mniejsze kieszenie, tzw. kieszonki niezbędniczki, w których można schować często używane przybory lub zabawki. To idealne miejsce na przechowywanie drobnych przedmiotów, które rodzice potrzebują mieć w zasięgu ręki. Mogą to być klucze, chusteczki, smoczek czy ulubiona mała zabawka dziecka. Dzięki takiemu rozwiązaniu, w trakcie spaceru nie trzeba przeszukiwać całej torby, aby znaleźć najbardziej niezbędne rzeczy. Wewnętrzna część zamykana jest na zamek błyskawiczny, co uniemożliwia wypadanie zawartości, nawet podczas spaceru po nierównościach lub bujania wózkiem. Przemyślanym rozwiązaniem jest zastosowanie wyściółki z tkaniny poliestrowej w ciemnym kolorze, na której plamy nie są widoczne po upraniu torby, co zapewnia jej estetyczny wygląd na dłużej. Materiał zewnętrzny torby do wózka dziecięcego jest wodoodporny i bardzo trwały, odporny na przecieranie i wilgoć.

Wielofunkcyjna i wygodna torba do wózka dziecięcego

Nasze torby do wózka dziecięcego mogą być używane nie tylko jako torby do wózka, ale także jako torby na siłownię czy torby na zakupy, co czyni je bardziej uniwersalnymi. Większość toreb posiada zarówno uchwyty do mocowania ich na wózku, jak i regulowane paski na ramię, co umożliwia wygodne noszenie torby, gdy nie jest ona przytwierdzona do wózka.

Torby do wózka dziecięcego – bezpieczne materiały

Nasze duże i uniwersalne w użytku torby wykonane są z bezpiecznych materiałów, które posiadają certyfikat STANDARD 100 by OEKO-TEX®. Nasze produkty szyte są w Polsce ręcznie, dlatego cechują się unikatowym wzornictwem oraz dbałością o każdy detal. Przykładamy szczególną uwagę do wysokiej jakości oferowanych artykułów, które będą nie tylko praktyczne, ale także piękne i estetyczne.

Torba do wózka dziecięcego PEPI – warianty

Nasze torby do wózka dziecięcego typu shopper są niezastąpione w codziennym funkcjonowaniu. Są pojemne, wielozadaniowe i uniwersalne – pasują do każdego wózka. Występują w wielu kolorach i wzorach, więc możesz dopasować je do wyglądu wózka lub własnych upodobań. Znajdź idealną torbę do wózka dziecięcego i ruszaj w drogę!