99,9% Klientów poleca PEPI (2 669 zweryfikowanych ocen)
99,9% Klientów poleca PEPI (2 669 zweryfikowanych ocen)

Kosz na zabawki XXL

Kosz na zabawki XXL to funkcjonalność i niebanalny, atrakcyjny wygląd. Można go wykorzystać na wiele sposobów, nie tylko do przechowywania zabawek czy klocków. Sprawdzi się jako kosz na pranie, pościel czy ubranka dziecka. Kosz na zabawki XXL ułatwia utrzymanie porządku, a nieużywany można bez trudu złożyć i schować, co oszczędza miejsce. Wygodne uchwyty służą do szybkiego przestawiania kosza.

Filtruj według materiału

Kosz na zabawki XXL – struktura koszy

Usztywnienie kosza na zabawki XXL jest wykonane z nieuczulającej włókniny silikonowej, która posiada certyfikat bezpieczeństwa STANDARD 100 OEKO-TEX. Wygląd kosza można łatwo dopasować do pościeli, rożków i kokonów, z którymi stworzy spójną przestrzeń w pokoju dziecięcym. Jest dwustronny, wykonany z tkaniny bawełnianej, dzięki temu można go prać w całości pralce przy użyciu delikatnych detergentów.

Pomysł na prezent – kosz na zabawki XXL

Kosz na zabawki XXl to doskonały pomysł na prezent, który cechuje się wysoką estetyką wykonania oraz posiada wiele modeli do wyboru. W naszym asortymencie znajdziesz kosze z zabawnymi, zwierzęcymi i kwiatowymi zdobieniami. Koniec z bałaganem!