99,9% Klientów poleca PEPI (2 669 zweryfikowanych ocen)
99,9% Klientów poleca PEPI (2 669 zweryfikowanych ocen)

Kocyk do fotelika samochodowego

Kocyk do fotelika samochodowego to nieodłączny element podróży autem, zwłaszcza jesienią zimą i wiosną. Zapewnia dziecku wygodę oraz odpowiednią temperaturę w chłodniejsze dni, bez konieczności ubierania go w ciepłe i krępujące ruchy kombinezony. Nasze kocyki do fotelika wykonane są z miłych w dotyku i delikatnych materiałów, takich jak bawełna, velvet czy polar i zapewniają Maluszkowi odpowiedni stopień bezpieczeństwa podczas jazdy autem.

Filtruj według materiału

Oddychające i certyfikowane materiały – kocyk do fotelika samochodowego PEPI

Do produkcji naszych produktów używamy wyłącznie europejskich materiałów, które posiadają specjalny certyfikat bezpieczeństwa STANDARD 100 by OEKO-TEX®. Wykorzystanie wysokiej jakości, oddychających tkanin przekłada się na najwyższy komfort dziecka i zapewnia mu optymalną temperaturę. Pasy zapobiegają zsuwaniu się kocyka, a wygodny rzep umożliwia łatwe zapinanie. Nasze produkty są odpowiednie dla niemowląt, dzieci z wrażliwą skórą oraz alergików. W środku znajduje się ciepłe wypełnienie, które zapewnia komfort termiczny. Nie przesuwa się nawet w przypadku wielokrotnego prania.

Kocyki do fotelika samochodowego szyte są ręcznie w całości w Polsce. W trosce o najmłodszych dbamy o każdy, nawet najmniejszy detal.

Kocyk do fotelika samochodowego PEPI

Jego atutem jest to, że zdjęcie go nie wymaga budzenia malucha, kiedy zaśnie w samochodzie, a podróż dobiegnie końca. Kocyk do fotelika to wygodne rozwiązanie, które wpływa na zachowanie komfortu termicznego – w każdej chwili możesz otulić i odkryć dziecko, chroniąc przed nadmiernym przegrzaniem lub wychłodzeniem.
Kocyk posiada otwory na trzy lub pięciopunktowe pasy bezpieczeństwa z możliwością regulowania, więc bez trudu dopasujesz go do większości modeli fotelików samochodowych dla najmłodszych.

Uniwersalny kocyk do fotelika samochodowego, spacerówki, nosidełka

Kocyki do fotelika, jakie znajdziesz w naszej ofercie, występują w wielu wzorach oraz kolorach, więc bez trudu dopasujesz je do wyglądu fotelika. Posiadają wszystkie niezbędne otwory, dzięki którym bezpiecznie zapniesz pasy fotelika dziecka, a kocyk nie będzie się zsuwał. Kocyk do fotelika świetnie sprawdzi się także w spacerówkach czy nosidełkach. Możesz wykorzystywać go podczas codziennych spacerów w chłodniejsze dni.