99,9% Klientów poleca PEPI (2 669 zweryfikowanych ocen)
99,9% Klientów poleca PEPI (2 669 zweryfikowanych ocen)

Wyprawka dla noworodka – zestaw 6w1

Piękny, stylowy zestaw, który doskonale nadaje się na prezent dla przyszłych rodziców! Wyprawka dla noworodka zestaw 6w1 to produkty wyselekcjonowane w taki sposób, aby odpowiadać na potrzeby Maluchów i ich opiekunów. W skład kompletu wchodzą: kokon standard, rożek, dwustronna poduszka motylek, poduszka płaska, kocyk i materacyk.

Filtruj według materiału

Wyprawka dla noworodka zestaw 6w1 – niezbędne elementy dziecięcej wyprawki

Kompletowanie wyprawki dla Maluszka to bardzo ekscytujące zadanie, które jednocześnie może być także źródłem stresu dla młodych rodziców. Należy zadbać o to, aby artykuły, które będą służyły dziecku były wysokiej jakości, zostały wykonane z bezpiecznych materiałów i spełniały swoją funkcję. Z pomocą przychodzi wyprawka dla noworodka zestaw 6w1 od PEPI, którą można znaleźć w wielu wzorach i kolorach.

Produkty, jakie zawiera zestaw to kokon standard, który zapewnia przytulne i bezpieczne miejsce na sen – zarówno w łóżeczku dziecięcym, jak i w łóżku rodziców. Wielofunkcyjny rożek, który ułatwia karmienie i noszenie niemowlaka, a po rozwiązaniu może stać się także cieplutkim kocykiem. Antywstrząsowa poduszka motylek, która zapobiega kiwaniu się główki dziecka na boki, dba o delikatny kręgosłup najmłodszych. Płaska poduszka stanie się ulubionym elementem drzemki, dzięki specjalnym kanalikom powietrza i oddychającemu materiałowi. Kocyk i materacyk wpływają na komfort termiczny, co przekłada się na spokojny, regenerujący sen.

Wyprawka dla noworodka zestaw 6w1 szyta w Polsce

Wszystkie elementy wyprawki dla noworodka PEPI zostały uszyte w Polsce ze sprawdzonych materiałów, posiadających certyfikat STANDARD 100 by OEKO-TEX®. Potwierdza to ich wysoką jakość i bezpieczeństwo użytkowania przez najmłodszych. Nasze artykuły dla dzieci projektujemy i szyjemy z miłością, aby dać im to, czego potrzebują.