99,9% Klientów poleca PEPI (2 669 zweryfikowanych ocen)
99,9% Klientów poleca PEPI (2 669 zweryfikowanych ocen)

Nasze produkty w atrakcyjnych cenach

Szukasz czegoś dobrego jakościowo w okazyjnej cenie? Outlet jest strzałem w dziesiątkę. Znajdziesz tutaj wiele produktów, które z powodu małych defektów zostały przez nas przecenione. Ale bez obaw! Nie wpływa to w żaden sposób na bezpieczeństwo podczas użytkowania.

Filtruj według materiału

Dbamy o środowisko

W trosce o środowisko, nie wyrzucamy wytworzonych produktów. Artykuły, które posiadają niewielkie, wizualne niedoskonałości trafiają do outletu, aby ktoś mógł cieszyć się ich pełną funkcjonalnością w niższej cenie.

Bezpieczeństwo

Produkty outletowe są wykonane tą samą metodą, co produkty z oferty standardowej. Szyte ręcznie w Polsce, przy użyciu materiałów z certyfikatem STANDARD 100 by OEKO-TEX®. Są to wysokiej jakości, bezpieczne artykuły dla dzieci, które posiadają zwykle drobne mankamenty wizualne, takie jak małe plamki, które znikają po pierwszym praniu. Ze względu na najwyższej standardy, nie mogą one jednak zostać sprzedane jako produkt pełnowartościowy. Zalecamy dokładnie przeczytanie opisu szczegółowego danego produktu przed zakupem.

Bogaty asortyment produktów dla najmłodszych

Odkryj produkty dla dzieci, które nie tylko uczynią codzienną pielęgnację najmłodszych łatwiejszą, ale także pozwolą stworzyć przyjemne i estetyczne otoczenie. Wszystkie nasze artykuły są dostępne w spójnym wyborze kolorów i wzorów, co umożliwia skomponowanie harmonijnej wyprawki dla Malucha, bez względu na jego płeć.

Zaufaj naszej wiedzy i doświadczeniu, wybierając bezpieczne produkty dla Twojego dziecka, które nie tylko będą trwałe, ale także estetyczne i pięknie ozdobią pokoik dziecięcy!