99,9% Klientów poleca PEPI (2 669 zweryfikowanych ocen)
99,9% Klientów poleca PEPI (2 669 zweryfikowanych ocen)

Wyprawka dla noworodka – zestawy

Czas oczekiwania na narodziny maluszka to niezwykły moment. Wiąże się z radością, ekscytacją, ale także kupnem potrzebnych artykułów dziecięcych. Skompletowanie wyprawki dla malucha to nie lada wyzwanie, zwłaszcza w przypadku pierwszego dziecka. Z pomocą świeżo upieczonym rodzicom przychodzą nasze wyprawki dla noworodka w zestawie.

Filtruj według materiału

Wyprawka dla noworodka – gotowe zestawy

Nasze zestawy składają się nawet z 6 elementów: rożka, kokonu, poduszki antywstrząsowej – motylka, płaskiej poduszki, kocyka z wypełnieniem i dwustronnego materacyka do kokonu. To wszystkie niezbędne elementy, które z pewnością okażą się przydatne w pierwszych miesiącach życia Twojej pociechy – podczas snu, karmienia, spacerów czy zabawy. Wyprawka dla noworodka w zestawie to także świetny pomysł na prezent. Oszczędza czas, jaki trzeba poświęcić na skompletowanie wszystkich artykułów.

Wyprawka dla noworodka – wszystko w komplecie!

Wyprawka dla noworodka w zestawie to podręczny komplet, dzięki któremu nie musisz się martwić, że zapomniałaś o kupnie czegoś ważnego i możesz cieszyć się czasem oczekiwania na maleństwo.