99,9% Klientów poleca PEPI (2 669 zweryfikowanych ocen)
99,9% Klientów poleca PEPI (2 669 zweryfikowanych ocen)

Akcesoria do łóżeczka PEPI

Łóżeczko dziecięce to wyjątkowe miejsce dla każdego Malucha, w którym może odpocząć po dniu pełnym zabawy oraz w którym czuje się bezpiecznie. Niezwykle ważne jest zapewnienie dziecku komfortowych warunków, które sprzyjają regeneracji organizmu. Akcesoria do łóżeczka PEPI poprawiają wygodę oraz wpływają na bezpieczeństwo pociechy. W tej kategorii znajdziesz ochraniacze panelowe modułowe, ochraniacze 180×30 oraz organizery do łóżeczka w dwóch rozmiarach – 42×22 i 52×52.

Filtruj według materiału

Akcesoria do łóżeczka dla niemowląt

W naszym asortymencie znajdziesz szeroki wachlarz akcesoriów do łóżeczek dla niemowląt. Wśród nich ochraniacze dbające o bezpieczeństwo dziecka podczas snu oraz organizery pozwalające na szybkie znalezienie wszystkiego, co potrzebujesz dla dziecka.

Ochraniacze do łóżeczka dla niemowląt

Ochraniacze modułowe do łóżeczka to istotny element wyprawki dla dziecka. Zapewniają komfort podczas snu i zabawy, jednocześnie stanowiąc skuteczną ochronę przed potencjalnymi urazami. Dodatkowo, pełnią rolę oddzielacza przestrzeni, co sprzyja poczuciu bezpieczeństwa i spokoju Malucha podczas odpoczynku. Ochraniacze te są wyposażone w troczki, które pozwalają na łatwe przymocowanie ich do szczebelków łóżeczka, a ich montaż oraz demontaż są niezwykle prosty i wygodny.

Ochraniacz modułowy ma na celu zapewnienie bezpieczeństwa dziecku podczas snu i zabawy w łóżeczku. Chroni Malucha przed przypadkowym uderzeniem w szczebelki lub twardą krawędź łóżeczka. Ochraniacze modułowe są łatwe do założenia. Składają się z modułów lub paneli, które można przymocować do szczebelków łóżeczka za pomocą troczków, co sprawia, że ich montaż jest szybki i prosty. Niektóre modele ochraniaczy modułowych pełnią także funkcję oddzielacza przestrzeni w łóżeczku. Pozwalają one wyznaczyć specjalną strefę dla dziecka, co może pomóc w zasypianiu i utrzymaniu spokoju podczas snu.

Organizery do łóżeczka

Zamontowanie organizera do łóżeczka to łatwy sposób na segregację oraz przechowywanie wszystkich rzeczy, których potrzebują najmłodsi. Bliskość łóżeczka pozwala na szybkie wyjmowanie przedmiotów, takich jak chusteczki nawilżane, smoczek czy butelka, kiedy tylko tego potrzebujesz. Jednocześnie, piękne i estetyczne wzory i kolory mogą stanowić ciekawą dekorację łóżeczka i pokoiku dziecięcego. Organizery do łóżeczka występują w dwóch rozmiarach – 42×22 i 52×52, więc możesz dostosować wielkość produktu do potrzeb Twoich i Twojego dziecka.

Certyfikowane materiały to u nas standard

Nasze wyroby powstają z użyciem materiałów, które są nie tylko bezpieczne, ale także posiadają certyfikat STANDARD 100 by OEKO-TEX®, co świadczy o ich wysokiej jakości. Produkty PEPI są w całości ręcznie tworzone w Polsce, a my przykładamy ogromną wagę do każdego, nawet najmniejszego detalu. Dzięki temu artykuły dostępne w naszym sklepie są wyjątkowe, charakteryzują się niezwykłą estetyką i perfekcyjnym wykonaniem.