99,9% Klientów poleca PEPI (2 669 zweryfikowanych ocen)
99,9% Klientów poleca PEPI (2 669 zweryfikowanych ocen)

Czas na piknik!

Lato to doskonały czas do spędzania rodzinnego czasu na świeżym powietrzu. Piknik to świetna okazja do wspólnych zabaw czy spożywania posiłków. Aby w pełni cieszyć się błogim relaksem na łonie natury, warto jest wyposażyć się w produkty, które zapewnią komfort Tobie i Twojemu Maluszkowi.

Piknik na świeżym powietrzu – koc piknikowy i przewijak turystyczny

Nasz koc piknikowy został zaprojektowany z niesamowitą dbałością o każdy element. Doskonale izoluje od wilgotnego i zimnego podłoża, jest wykonany z nieprzemakalnego i trwałego materiału. Jego wypełnienie to specjalna otulina, która jest bardzo miękka, co daje wyjątkowy komfort oraz przyjemność z użytkowania. Wierzchnia strona zdobiona jest uroczym wzorem. Koc piknikowy posiada rączki i rzepy, co daje możliwość jego łatwego złożenia i przenoszenia. Przewijak turystyczny to bardzo praktyczny produkt, który powinien znaleźć się na liście niezbędnych rzeczy każdego rodzica. Ułatwia zmianę pieluszki dziecka w każdych warunkach – na spacerze, na wakacyjnym wyjeździe czy wycieczce.

Wybierz bezpieczne i certyfikowane materiały – koc piknikowy, przewijak turystyczny

Nasze produkty szyjemy w Polsce z certyfikowanych materiałów, które wykazują bezpieczeństwo w kontakcie z delikatną skórą dziecka. Zaufaj nam, a my zadbamy o najwyższy komfort i wygodę Twojego dziecka.