99,9% Klientów poleca PEPI (2 669 zweryfikowanych ocen)
99,9% Klientów poleca PEPI (2 669 zweryfikowanych ocen)

Ręcznik kąpielowy z kapturem

Ręcznik kąpielowy z kapturem doskonale sprawdzi się w domu, na wyjeździe wakacyjnym, plaży lub basenie. Wykonany z miękkiej i bardzo chłonnej bawełny ręcznik kąpielowy z kapturem chroni dziecko przed zimnem i szybko osusza skórę. Można go wykorzystywać także w trakcie zabawy – jako wygodną matę lub podczas snu – jako koc albo otulacz. Wygodny kaptur ręcznika osłania delikatną główkę dziecka, zapewniając optymalne ciepło.

Filtruj według materiału

Ręcznik kąpielowy z kapturem – materiał

Zastosowanie struktury wafla sprawia, że ręcznik doskonale wchłania wodę, ale schnie szybciej niż tradycyjne ręczniki kąpielowe. Ręcznik kąpielowy z kapturem jest trwały, odporny na wielokrotne pranie i suszenie. Certyfikat Oeko-Tex daje gwarancję bezpieczeństwa nawet dla wysokowrażliwej skóry maluszka.

Ręcznik kąpielowy z kapturem PEPI

Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą ręczników kąpielowych z kapturem, które są przeznaczone zarówno dla niemowląt, jak i starszych dzieci. W naszym asortymencie znajdują się ręczniki w wielu wzorach i kolorach do wyboru. Przed pierwszym użyciem należy wyprać ręcznik.