Zamówienia złożone do godziny 12.00 wysyłamy tego samego dnia

Sprawdź promocje w sklepie online
Obsługa klienta:
+ 48 533 344 026

Zamówienia złożone do godziny 12.00 wysyłamy tego samego dnia

Filtruj według materiału

Ochraniacze modułowe do łóżeczka

Ochraniacze modułowe do łóżeczka to ważny element wyprawki dla malucha. Zapewniają mu wygodę podczas snu i zabawy. Chronią przed uderzeniem, które może mieć poważne konsekwencje oraz oddzielają przestrzeń, co zapewnia maleństwu spokój i poczucie bezpieczeństwa. Wyposażone są w troczki, dzięki którym można przymocować je do szczebelków łóżeczka, a ich montaż oraz zdejmowanie jest bardzo prosty.

Wyświetlanie 1–24 z 44 wyników

Ochraniacz modułowy do łóżeczka PEPI – materiał

Ochraniacze modułowe do łóżeczka wykonane są z miękkich i trwałych materiałów. Są szczególnie polecane w momencie, kiedy dziecko zaczyna być bardziej aktywne i podejmuje próby samodzielnego siadania i wstawania. Twarde ramy i szczebelki łóżeczka stanowią wtedy duże zagrożenie.

Ochraniacze modułowe do łóżeczka – warianty

Ochraniacze modułowe do łóżeczka dostępne są w wielu wzorach i kolorach – w naszym sklepie znajdziesz ochraniacze jednolite, delikatnie lub bogato zdobione. Możesz więc możesz dopasować je do wystroju pokoiku dziecięcego lub pościeli. Są łatwe w utrzymaniu czystości – ważne jest ich regularne pranie, które zapobiega rozmnażaniu bakterii.

Znajdź coś ciekawego