99,9% Klientów poleca PEPI (2 669 zweryfikowanych ocen)
99,9% Klientów poleca PEPI (2 669 zweryfikowanych ocen)

Śpiworki zimowe

Zapewnij Maluszkowi komfort termiczny podczas zimowych spacerów wózkiem! Śpiworki zimowe PEPI to wysoka jakość, bezpieczeństwo oraz miękkie otulenie dla Twojego dziecka. Praktyczny i ciepły śpiworek chroni przed chłodem, wiatrem czy śniegiem. Śpiworki zimowe do wózka PEPI świetnie sprawdzą się do spacerówek i głębszych wózków, fotelików samochodowych, a także podczas wycieczek sankami.

Śpiworki zimowe do wózka PEPI – idealny towarzysz zimowych spacerów

Praktyczne, wygodne otwory na trzy i pięciopunktowe pasy bezpieczeństwa sprawiają, że śpiworek niemowlęcy zimowy jest uniwersalny i będzie pasował do większość standardowych wózków. Śpiworek zimowy na zewnątrz pokryty jest woodoodporną i wytrzymałą tkaniną poliestrową, a środek uszyty jest z miękkiego, delikatnego, a zarazem grubego materiału – polaru minky, który nagrzewa się bardzo szybko i zapewnia przyjemne ciepło nawet w bardzo chłodne dni. Kolejnym atutem jest kaptur ze stoperem, który dodatkowo zabezpiecza główkę dziecka przed zimnem. Wodoodporna tkanina, którą wyścielone zostało dno śpiworka zimowego do wózka chroni przed zabrudzeniem. Śpiworek niemowlęcy zimowy posiada praktyczne, dwustronne zamki boczne, które ułatwiają wyjęcie Maluszka ze śpiworka i pełnią funkcję termoregulacyjną, minimalizując ryzyko przegrzania.

Bezpieczeństwo i ciepłe otulenie dla Twojego dziecka. Śpiworek zimowy do wózka

Śpiworki zimowe do wózka PEPI tworzone są z myślą o bezpieczeństwie najmłodszych użytkowników. Do ich uszycia wykorzystujemy sprawdzone materiały, które opatrzone są certyfikatem STANDARD 100 by OEKO-TEX®. Wszystkie nasze produkty szyjemy ręcznie w Polsce, aby mieć pewność wysokiej jakości każdego detalu.