99,9% Klientów poleca PEPI (2 669 zweryfikowanych ocen)
99,9% Klientów poleca PEPI (2 669 zweryfikowanych ocen)

Mufka do wózka PEPI

Mufka do wózka to specjalna osłona przeznaczona do zakładania na ręce osoby prowadzącej wózek dziecięcy w chłodniejsze dni. Umożliwia to trzymanie rąk w cieple, jednocześnie zapewniając pewny chwyt na rączce wózka. Mufki do wózka są wykonane z ciepłych materiałów, które chronią dłonie przed chłodem, wiatrem i wilgocią. Większość mufek jest uniwersalna i pasuje do różnych typów wózków dziecięcych.

Wodoodporne i ciepłe mufki do wózka

Powierzchnia zewnętrzna mufki wykonana jest z wysokiej jakości tkaniny odpierającej wodę, posiadającej odpowiednie certyfikaty. Jej wnętrze jest miękkie i ciepłe, dzięki zastosowaniu polaru minky. Jako wypełnienie użyto antyalergicznej ociepliny silikonowej, która nie przemieszcza się w trakcie prania. Mufka do wózka ma odpowiednio szeroki rozmiar, umożliwiając komfortowe trzymanie rączki wózka. Materiał zewnętrzny jest odporny na wodę i wiatr, wykonany z trwałego i elastycznego poliestru. Pokryty jest powłoką, która jest bardzo łatwa do czyszczenia.

Nasze produkty występują w wielu wersjach kolorystycznych i wzorach, więc bez trudu dobierzesz wygląd mufki do wózka do innych akcesoriów Malucha. Wśród nich znajdziesz zarówno pastelowe, stonowane barwy, jak i kwiatowe motywy.

Mufki do wózka z certyfikowanych i bezpiecznych materiałów

Tkanina zewnętrzna, z której wykonane są mufki do wózka PEPI, przeszła rygorystyczne testy bezpieczeństwa. Badania przeprowadzone przez Instytut Włókiennictwa potwierdziły jej zgodność z normami PN-EN 71-3: 1998, gwarantującymi bezpieczeństwo produktów dla dzieci.

Środek mufki wypełniony jest antyalergiczną włókniną silikonową, która dba o odpowiednie ciepło rąk. Jej połączenie ze ściankami mufki zapobiega przemieszczaniu się materiału w trakcie użytkowania.

Szyte ręcznie w Polsce mufki do wózka PEPI

Wszystkie artykuły marki PEPI są w całości szyte ręcznie na terenie Polski. Daje nam to pełną kontrolę nad każdym krokiem procesu produkcyjnego i pozwala skrupulatnie dbać o każdy, nawet najdrobniejszy detal. Stawiamy przede wszystkim na bezpieczeństwo – nasze wyroby są wolne od szkodliwych składników, dzięki czemu są idealnie dopasowane do potrzeb użytkowników.

Używane przez nas tkaniny są nie tylko miękkie, ale przede wszystkim przyjazne dla wrażliwej skóry dzieci. Gwarancją ich jakości jest certyfikat STANDARD 100 by OEKO-TEX®, który potwierdza, że materiały te są w pełni bezpieczne.