99,9% Klientów poleca PEPI (2 669 zweryfikowanych ocen)
99,9% Klientów poleca PEPI (2 669 zweryfikowanych ocen)

Co kupić przyszłej mamie na prezent ?

Cud narodzin to poruszająca chwila dla rodziców maleństwa. Dla wielu kobiet posiadanie dziecka to ogromne szczęście, które niekiedy wiąże się z wieloma wyrzeczeniami.

Niezależnie od tego czy kobieta rodzi swoje pierwsze, drugie czy kolejne dziecko każde wyczekiwane jest z niecierpliwością. Wyprawka zawsze musi być przemyślana,a przy tym praktyczna. Nie trudno się zgubić w gąszczu reklam, atakujących Nas z Każdej strony.

Rodzę w 2024 roku .

Kiedy przeglądamy asortyment dla dzieci możemy mieć wrażenie, że wszystko jest niezbędne. Przemyślana wyprawka to połowa sukcesu. Krótka lista zakupów przed narodzeniem dziecka będzie naprawdę przydatna.

Pieluszki tetrowe, flanelowe i muślinowe to totalny must have każdej mamy. Są przyjazne dla skóry dziecka i doskonale sprawdzą się w każdej sytuacji. Pieluszki z naturalnych materiałów można dodatkowo wykorzystać jako okrycie przed chłodem lub ochrona przed słońcem.

Poduszka do karmienia to kolejny przedmiot, który powinien znaleźć się na liście każdej mamy i przyszłej mamy. Ergonomiczny kształt został tak zaprojektowany, aby odciążyć kręgosłup mamy i zadbać o maksymalny komfort maluszka. Poduszkę od Pepi możesz kupić w wersji bawełnianej lub bawełniano-velvetowej. Wypełnienie w poduszce jest antyalergiczne i bezpieczne od pierwszych chwil życia.

Szczęśliwe dziecko, to dziecko wyspane, dlatego na liście mamy nie powinno zabraknąć przedmiotów, które przyczynią się do tego, aby sen był spokojny. Zestaw 6 – elementowy powstał z myślą o wygodzie wymagających rodziców i najmłodszych pociechach. W skład zestawu wchodzi kokon, który stanowi przytulne miejsce na sen i zabawę, rożek wiązany na szarfę, materacyk, płaska poduszka, kocyk i poduszka antywstrząsowa. Jeżeli mama już ma rożek, może kupić zestaw bez niego. Zestaw 5 -elementowy posiada wszystkie elementy do zestaw 6 -elementowy, tylko nie posiada rożka. Doskonały zestaw na prezent na święta czy baby shower.

Poród często pojawia się niepodziewanie, dlatego równie przydatnym jak i niezawodnym prezentem dla przyszłej mamy i mamy noworodka będzie kocyk do fotelika, a w miesiącach zimowych śpiworek zimowy do wózka. Zarówno kocyk jak i śpiworek zadba o komfort maluszka, co za tym idzie uchroni przed zimnem i wiatrem.

Niezależnie od tego jaki masz pomysł na prezent dla mamy, warto wcześniej zorientować się co jest jej potrzebne, co już ma, a czego na pewno nie chciałaby kupić. Najlepiej podpytać przyszłą mamę lub mamę noworodka czego jeszcze nie ma i co by jej się przydało. Dzięki temu prezent będzie trafiony, a my unikniemy gafy.