99,9% Klientów poleca PEPI (2 669 zweryfikowanych ocen)
99,9% Klientów poleca PEPI (2 669 zweryfikowanych ocen)

Rodzę wiosną 2023 roku!

Narodziny dziecka to wielkie wydarzenie dla całej rodziny. Jeżeli Twoje Maleństwo już niebawem przyjdzie na świat, warto pomyśleć o wyprawce. Na rynku dostępnych jest wiele produktów dla noworodków. Kiedy kompletować wyprawkę, by nie popaść przy tym w wir zakupów i kupić tylko najpotrzebniejsze produkty dla dziecka? Pod artykułem znajdziesz PDF do pobrania, który pomoże ci kupić najpotrzebniejsze rzeczy.

Kiedy komplementować wyprawkę dla dziecka? 

Wyprawkę najlepiej komplementować w 4-6 miesiącu ciąży. Z reguły w tym czasie przyszłym mamom podnosi się nie tylko ogólny komfort, ale i mobilność. Jeżeli rodzisz na wiosnę, to musisz pamiętać, że to szczególna pora roku, która mimo, że zachęca do aktywności, bywa kapryśna. Bądź gotowa na to, że pogoda zmienia się jak w kalejdoskopie. Może Cię zaskoczyć deszcz, silny wiatr, a nawet śnieg, po którym nagle zrobi się ciepło i wyjdzie słońce. Podczas kompletowania wyprawki dla noworodka ważne jest, aby wybierać tylko bezpieczne, certyfikowane produkty. Produkty dla dzieci z certyfikatem OEKO-TEX dają nam gwarancję bezpieczeństwa przy kontakcie ze skórą dziecka. Bawełniano-welwetowe kokony, rożki czy kocyki są niezawodne w wyprawce niemowlęcej. Dlaczego? Bawełna to naturalna i oddychająca tkanina, a welwet jest gładki, przypominający w dotyku aksamit. Posiada gęsty splot, który nadaje luksusowego charakteru i trwałości temu materiałowi.

Wyprawka dla dziecka do domu, wyprawka dla noworodka – co kupić? Sprawdź!

Kompletowanie niemowlęcej wyprawki to jeden z najpiękniejszych i wzruszających momentów podczas oczekiwania na Maluszka. Pamiętaj, aby zadbać nie tylko o walory estetyczne, ale również o bezpieczeństwo. Zestaw 6 elementowy, w którego skład wchodzi rożek, kokon, poduszka antywstrząsowa – motylek, płaska poduszka, kocyk z wypełnieniem i dwustronny materacyk do kokonu, to must have każdego rodzica. Rożek ułatwi karmienie i noszenie niemowlaka, a kokon jego ułożenie na boku. Ponadto odseparuje maluszka od twardych elementów, np. w łóżeczku. Z kolei poduszka antywstrząsowa – motylek zapobiega niekontrolowanemu kiwaniu się główki na boki, chroniąc delikatny odcinek szyjny kręgosłupa dziecka. Kocyk i płaską poduszeczkę możesz wykorzystać podczas popołudniowej drzemki – zarówno w kokonie, łóżeczku czy w koszu Mojżesza. Komplet stanie się dla Ciebie podstawą do dalszych zakupów i pozwoli uniknąć zbędnych wydatków. Znajdź komplet idealny dla Ciebie i Twojego dziecka. Tutaj zobaczysz wszystkie kolekcje: TU 

W drogę! Spacer z noworodkiem, niemowlęciem

Dzieci urodzone wiosną i latem, mają możliwość rozpoczęcia spacerowania wcześniej. Warto wychodzić z Maleństwem nawet na krótkie spacery, jeśli jest zdrowy i pogoda na to pozwala. W takich sytuacjach niezawodna staje się torba do wózka. Zaprojektowana tak, aby pomieścić najpotrzebniejsze rzeczy na wyjście z domu. Funkcjonalna, a zarazem bardzo stylowa torba do wózka dziecięcego, posiada zaczepy mocujące i kieszonki na pieluszki, ubranka, jedzenie czy zabawki. Torba jest zapinana na zamek. 

Pytanie, jak skompletować torbę do wózka, aby spakować najpotrzebniejsze rzeczy? Niezbędny będzie zestaw bawełniany, który składa się z poduszeczki i kołderki. Gdy czujemy, że staje się zimno, możemy dodatkowo okryć Maleństwo kocykiem i założyć mu śpiworek. Podczas wyboru kocyka dla dziecka warto wziąć pod uwagę kocyki polarowe i bambusowe. Są one ciepłe, miękkie i przede wszystkim bezpieczne dla naszych pociech.

Wyprawka dla dziecka PDF