99,9% Klientów poleca PEPI (2 669 zweryfikowanych ocen)
99,9% Klientów poleca PEPI (2 669 zweryfikowanych ocen)

Jak ubrać dziecko w chłodne dni

Jak ubrać dziecko w chłodne dni – to odwieczny problem, który zadają sobie rodzice kązdego roku.

Pogoda na przełomie lata i jesieni ma to do tego, że zmienia się jak w kalejdoskopie. Temperatura szaleje. Dzisiaj pada deszcz, a za dwa dni wróci letni, ciepły dzień. Znajomy scenariusz? Jak zatem ubrać dziecko na spacer, kiedy pogoda Nas nie rozpieszcza? Spacery są wskazane dla dzieci również w chłodniejsze dni, jednak ich ubiór musi być odpowiednio dobrany do warunków atmosferycznych.

W wyborze odpowiedniego stroju największy problem mają rodzice nowordków. Dziecko, które nie mówi, nie poinformuje Nas, że jest mu za zimno lub za gorąco. Najodpowiedniej jest ubierać dziecko w tzw. warstwy. Adekwatnie do panującej na zewnątrz temperatury można dołożyć jedną warstwę lub ją zdjąć. Niezastąpionym elementem jest kocyk.

Kocyk to element tak oczywisty, że jego zakup powienien być wręcz obowiązkowy. Doskonale sprawdzi się zarówno w chłodniejsze miesiące, jak i podczas słonecznej pogody. Jak kupić najodpowiedniejszy kocyk? Kocyk dla dziecka na pewno powinien być uszyty z bezpiecznych materiałow, takich które posidają certyfikat STANDARD 100 by OEKO-TEX ® Wysoka jakość wykonania, to kolejny bardzo ważny element. Asortyment dla dziecka na pewno też powinien być przyjemny w dotyku i mieć ciekawy wzór.

Oto kilka propozycji kocyków dla dzieci, które spełnią wszystkie oczekiwania dzieci i ich rodziców.

Kocyk bawełniano-velvetowy to must have każdego dziecka. Dwustronny kocyk wykonany został z przyjemnej i bezpiecznej bawełny i velvetu. Wewnątrz posiada wypełenie, które jest doskosowane do zmeniających się warunków atmosferycznych. Koniecznie sprawdz wszystkie wzory- na pewo, któryś przypadnie Ci do gustu! TU znajdziesz wszystkie wzory.

Kolejną propozycją kocyka dla dziecka, jest kocyk polarowy w gwiazdki. Mięciutki materiał z wyraziście tłoczonym wzorem sprawia, że posłuży nam na pewno przez kilka sezonów. Kocyk dostępny jest w pięciu kolorach i trzech rozmiarach. Zapytaj dziecka czy kocyk w kolorze niebieskim, różowym, koralowym, kremowym, a może szarym mu się najbardziej spodoba.

Pisząc o kocykach nie możemy pominąć kocyka z barankiem, kóry oprócz tego, że jest cieplutki, mięciutki, to po prostu jest piękny! Wysoka jakośc materiału, z niesamowitym wzorem sprawia, że nie sposób przejść obok niego obojętnie. Kocyk występuje w trzech wzorach, w pastelowej tonacji kolorystycznej. Musisz sprawdzić każdy wzór |TU. My uchylimy rąbek tajemnicy i pokażemy jeden z nich.

Kocyki doskonale sprawdzą się podczas drzemek, spaceru lub jako mata do zabawy. Jeżeli żaden nie przypadł ci do gustu, sprawdź nasze wszsytkie modele -> KOCYKI