99,9% Klientów poleca PEPI (2 669 zweryfikowanych ocen)
99,9% Klientów poleca PEPI (2 669 zweryfikowanych ocen)

Dlaczego warto kupić otulacz do fotelika ?

Otulacz do fotelika często nazywany również kocykiem do fotelika, to niezastąpiony element wyprawki każdego maluszka. Jest również bardzo dobrym przyjacielem rodziców i dzieci podczas podróży, szczególnie gdy za oknem robi się chłodno. Doskonale sprawdzi się podczas jesiennej, zimowej i wiosennej aury. Jeśli spodziewasz się dziecka w tych porach roku, warto kupić go już na etapie kompletowania wyprawki, tak aby móc go wykorzystać już w czasie pierwszej podróży maleństwa – ze szpitala do domu.  

Otulacz wykonany jest z najwyższej jakości bawełny i velvetu. Ponadto posiada  otwory na  pasy, które pasują do większości fotelików. Wyposażony jest w kapturek, które zapewnia jeszcze lepszą ochronę przed wychłodzeniem. Otulacz do fotelika został zaprojektowany tak, aby dawać największe możliwe poczucie bezpieczeństwa i komfortu. Zapięcie na rzep pozwala szybkie odkrycie maluszka, bez konieczności go wyburzania. Wystarczy tylko odkryć boki kocyka i wyjąć malca.

Jak ubrać dziecko do fotelika z otulaczem? 

Otulacze do  fotelików samochodowych mają przede wszystkim pełnić funkcję grubego ubrania wierzchniego, czyli pajacyka czy kurtki. Z tego powodu przed włożeniem dziecka do fotelika, należy zdjąć mu kurtkę i ewentualnie inne grube ubrania, które uniemożliwiłoby przyleganie pasów. Pamiętajmy również, że przed włożeniem do otulacza,  dziecko powinno być ubrane odpowiednio do pogody, , aby go nie przegrzać. Najlepiej sprawdzą się ubrania lekkie, dostosowane do temperatury w samochodzie.

W sprzedaży jest wiele kolorów i wzorów otulaczy, dzięki czemu bez problemu możesz go dopasować go do pozostałej garderoby czy fotelika maluszka. Przekonaj się ile jest pięknych wzorów