Zamówienia złożone do godziny 12.00 wysyłamy tego samego dnia

Sprawdź promocje w sklepie online
Obsługa klienta:
+ 48 533 344 026

Zamówienia złożone do godziny 12.00 wysyłamy tego samego dnia

Otulacz do fotelika często nazywany również kocykiem do fotelika, to niezastąpiony element wyprawki każdego maluszka. Jest również bardzo dobrym przyjacielem rodziców i dzieci podczas podróży, szczególnie gdy za oknem robi się chłodno. Doskonale sprawdzi się podczas jesiennej, zimowej i wiosennej aury. Jeśli spodziewasz się dziecka w tych porach roku, warto kupić go już na etapie kompletowania wyprawki, tak aby móc go wykorzystać już w czasie pierwszej podróży maleństwa – ze szpitala do domu.  

Otulacz wykonany jest z najwyższej jakości bawełny i velvetu. Ponadto posiada  otwory na  pasy, które pasują do większości fotelików. Wyposażony jest w kapturek, które zapewnia jeszcze lepszą ochronę przed wychłodzeniem. Otulacz do fotelika został zaprojektowany tak, aby dawać największe możliwe poczucie bezpieczeństwa i komfortu. Zapięcie na rzep pozwala szybkie odkrycie maluszka, bez konieczności go wyburzania. Wystarczy tylko odkryć boki kocyka i wyjąć malca.

Jak ubrać dziecko do fotelika z otulaczem? 

Otulacze do  fotelików samochodowych mają przede wszystkim pełnić funkcję grubego ubrania wierzchniego, czyli pajacyka czy kurtki. Z tego powodu przed włożeniem dziecka do fotelika, należy zdjąć mu kurtkę i ewentualnie inne grube ubrania, które uniemożliwiłoby przyleganie pasów. Pamiętajmy również, że przed włożeniem do otulacza,  dziecko powinno być ubrane odpowiednio do pogody, , aby go nie przegrzać. Najlepiej sprawdzą się ubrania lekkie, dostosowane do temperatury w samochodzie.

W sprzedaży jest wiele kolorów i wzorów otulaczy, dzięki czemu bez problemu możesz go dopasować go do pozostałej garderoby czy fotelika maluszka. Przekonaj się ile jest pięknych wzorów

Znajdź coś ciekawego